LAMİNAT KAPI

Yüksek basınca dayanıklı.

Detaylı Bilgi Al

Bütün Darbelere Dayanıklı

Zengin Renk ve Desen.

Detaylı Bilgi Al
laminat
Laminatcı

LAMİNAT KAPI

Son zamanlarda kullanım alanı hızla büyüyen laminat malzemesi en son olarak kapı sistemlerinde kullanılmaya başlamıştır. Yüksek basınca dayanıklı olarak üretilen bu kapılar son derece sağlam ve güvenlidir. Özel malzemeden üretilen bu kapı sistemlerinde asla kırılma gibi olaylar meydana gelmez. Hatta dileyen kişiler kendi özel istekleri doğrultusunda daha da sağlam bir şekilde bu kapılardan elde etmektedir

Satış Uzmanımızı Arayın

01.

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımının ve ısı yalıtımının günümüzde çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bu kapıları tercih ederek bu dertlerden kurtulabiliriz. Son zamanlarda hızla yayılan bu kapının kullanım alanı oldukça geniştir. Bu kapıların tercih edilmesinin en büyük sebebi oldukça sağlam bir yapıya sağlam olmasından dolayıdır.

02.

Darbelere Dayanıklı

Bütün darbelere dayanıklı olan bu kapılar ayrıca yanmaya karşı da güvenlidir. Geniş bir seçim şansına sahip olduğunuz bu kapı sistemlerin de her zevke ve her tarza hitap edilmektedir. Zengin renk ve desen kartelası ile sizlerde bu kapılardan birine sahip olabilir, Ev ve Ofislerinize şık bir hava katabilirsiniz.

03.

Dekoratif

Evlerinizin ve Ofislerinizindekore etmenin bir önemli noktası da kapılardır. Bu kapıların evinizin rengiyle ve mobilyalarıyla uyumlu olmalıdır. Bu nedenle sağlam olan bir kapıyı seçerken kapıların desenlerine ve rengine de iyi karar vermelisiniz. Laminat kapılar son derece sağlam olmasının yanında oldukça zevkli ve şık birer tasarım ürünleridir.

laminat
laminat
Kaliteli Laminat İÇİN

Laminat Kapı Ne Fark Sağlar?

İşyerlerinde ve evlerde daha uzun ömürlü kapılar için alüminyum kasa ile montaj edilen laminat kapı modelleri kullanılmaktadır. Bu kapılar dış etkenlere ve darbelere dayanıklı olmaları ile sıklıkla tercih edilmektedirler. Tüm mekanlara rahatlıkla döşenebilen bu kapılar kolayca montaj edilebilirler. Montajları sonrasında ses yalıtımı da sağlarlar. Günümüzde ses ve ısı yalıtımı önemli konular olduğundan dolayı bu kapılar ile bu yalıtımları da sağlamış olursunuz. İçerlerinde bulunan malzeme dolayısı ile sağlamlığı daha da fazla olmaktadır..

Galeri

Laminat Kapı Konusunda Hizmet Veren Firmamızı Her TürlüLaminat Kapı İşleriniz İçin Arayıp Ücretsiz Keşif HizmetiAlabilir ve En Uygun Fiyatlar ileLaminat Kapı İşlerini Yaptırabilirsiniz ;​
Telefon Numaralarımız : 0212 289 75 00

laminat kapı
laminatcı

NEDEN LAMİNAT KAPI TERCİHİNİZ?

Laminat Kapı Nasıl Üretilir”

Firmamız tarafından üretilen laminat kapı modelleri iki yüzde laminat kaplı olup içleri mdf ile oluşturulmaktadır. Sudan ve darbeden etkilenmeyen kapılar alüminyum kasa içine yerleştirilirler. Üretilen alüminyum kasada 16-20 cm arası duvar kalınlıklarına uygun olarak üretilmektedir. Kasaların mat ve parlak seçenekleri mevcuttur. Üretilen kapılar ve kasalar montaj anında birleştirilerek iç içe geçirilirler. Böylece tam yalıtımlı ve uzun ömürlü bir kapı kullanıma hazır hale gelir.

Farklı RenklerdeKapı Modelleri”

İşyerleri ve evlerde kullanılan ve yangın risklerine karşı güvenlik de sağlayabilen laminat kapı modelleri farklı renk seçenekleri de içermektedir. Ev veya işyerinizin dekorasyonu için renk kartelasından seçim yapabilirsiniz. Hastanelerde, yurtlarda, ofislerde, otellerde ve prefabrik yapılarda bu kapı modellerine rastlamanız mümkündür. Bu kapıların üretim ve kullanım kalitelerine göre fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Müşterilerimiz tarafından uygun fiyatları ve avantajları için tercih edilmektedirler.

Laminat Kapı Şıklığı Rahatlığı”

Evlerinizde, işyerlerinizde ve ofislerinizde kullandığınız laminat kapı modelleri bulunduğu yere ayrı bir şıklık katacaktır. Sağlamlıkları sayesinde de sizlere rahatlık sağlayacaklardır. Bu kapılar üst düzey malzemeler ile üretildiklerinden dolayı ses konusunda da size avantajlar sağlar ve karşılığında ödediğiniz ücrete değen bir sonuç elde edersiniz.