SOYUNMA DOLAPLARI

Satış uzmanımız ile iletişime geçin
laminat

Soyunma Dolapları

Verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi de soyunma dolapları olarak sıralanabilir. Firmamız bünyesinde üretilen laminat sistemlerinin en iyi uygulama alanlarından birisi de bu ürünlerimizdir. Isıya ve darbeye karşı dayanıklı olmalarına ek olarak aynı zamanda kısıtlı alanda fazla kabin elde etme şansı yakalamanıza olanak verir. Ürün seçimlerinizi yaparken birbirinden farklı tasarım ve modellerimiz arasından size uygun olana karar verebilirsiniz. Satış ekibimiz uygunluk ve kullanım konusunda sizinle bilgi paylaşımında bulunacaktır. Sağlıklı ve ortak kullanıma da uygun olan ürünlerimiz belgeli ve kendi üretimlerimizdir.

Cubiclenin Uygulaması Olan Dolaplar

Genelde Cubicle adı ile anılan ve yüksek sıcaklıkta elde edilen insan sağlığına dost olan malzemeler kullanıyoruz. Alışveriş merkezleri ve mağazalar başta olmak üzere deneme imkanı sunan tüm firmaların kullanımına uygun üretimlerimiz bulunuyor. Kalınlık, kalite ve hijyen bakımından oldukça kaliteli ürünler olmalarına karşılık firmamız üretiminde olduklarından uygun maliyetler ile satışa sunuyoruz

Dolaplarımız Hangi Özellikleri Taşır?

Sipariş vermek istediğiniz ürünlerimizin tamamı kompakt laminat adı verilen ana maddeden meydana gelir. Reçine ile birlikte işleme aldığımız bu malzemelerden istediğiniz tasarım, renk, model ve dizaynda ürünler ortaya çıkarabiliyoruz. Darbe, sıcaklık veya sık kullanıma uygun olan ürünlerimizi aynı zamanda aksesuarlar ile kullanma şansınız da bulunuyor. Sadece istediğiniz ürünün nasıl olmasını istediğinizi anlatmanız yeterli olacaktır. Uzun zamandır bu alanda faaliyette olan bir firma olmamızdan dolayı işlemlerin her adımında kontrol edilmesini olukça önemsiyoruz.

İstenen Model ve Büyüklükte

Dolaplarımız arasından seçtiğiniz ürünlerin kullanım alanına uygun kalınlık ve büyüklükte olmasını sağlıyoruz. Kurulum ve kullanıma hazır bir hale gelmesine olanak tanıyoruz. Ürünlerimiz için belirlenen kataloglarımızdan bu konuda bilgi alma şansınız da vardır. İletişim hattımızdan destek almanız halinde kolaylıkla seçim yapabilirsiniz..

Soyunma Dolabı Fiyatları Nasıl Şekillenir?