HAKKIMIZDA

BİZE ULAŞIN
MİSYONUMUZ
Geleneksel ve yenilikçi mimariden ve uygulamalardan elde edilen deneyimleri analiz edip değerlendirerek modern mimariyi yaşam alanlarına aktarmak; çağdaş yaşamın gerektirdiği mekan kurgusu ve biçimlerini en iyi şekilde tasarlamak ve bu ihtiyaçlara cevap verecek ürünler temin etmektir.Bu bize bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, daha kalıcı ve estetik değerleri yüksek yapılar,malzemeler, uygulamalar, rahat ve ergonomik yaşam alanları yapma imkanı vermektedir.

Hedefimiz Türkiye’de ve dünyanın heryerinde güvenilir, hızlı ve aynı kalitede hizmet sunan, müşterileri ve insan kaynağını en yüksek değeri olarak gören, detay çözümleri ve tasarımlarıyla rakiplerinin örnek aldığı, sürekli olarak fark ve değer yaratan, Türkiye’de lider, dünya genelinde bilinirliği yüksek bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ
Laminatcı , ele aldığı satış ve projelerde, tasarım ilgili her konuda işin kontrolünü elinden bırakmayan, büyük ve detaylı satış ve uygulamaları kadar, küçük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Marka bu hizmet anlayışıyla; tasarım sürecinin başından, ürünün satışı, projenin sonuçlandırılması ve satışın son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlar.

 

Konusunda uzman ekibi, marka ve uygulama kalitesiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran projelerin altına imzasını atmaktadır