Cam ve Ahşap Cubical Sistemleri

Kompakt laminattan yapılan cubicle sistemlerine oranla çok daha fazla estetik ve tasarım özgürlüğü sunan, cam, laminat veya bunların kombinasyonlarının oluşturduğu özel cubicle sistemlerimizdir. Laminat Cubicle Sistemleri, standart cubicle sistemlerinin kendini tekrar eden ölçü ve tasarım sınırlamalarını, estetik kaygılarını tamamen ortadan kaldırmakta ve tam anlamıyla gerçek tasarım özgürlüğü sunmaktadır. Renkli, opak, dijital baskılı, lamine veya temperli cam seçenekleriyle yapılabilen tasarımlar, ortak kullanım alanlarındaki ıslak hacimlere üst düzeyde estetik değer ve konfor katmaktadır.

Cam Dizayn Kapı Sistemleri

Firmamız Cam Dizayn cam kapı ve cam bölme ağırlık olsada, Cam cubicle sistemleri ilede hizmet vermekteyiz. Genelde AVM, Restoran, Oteller, Hastaneler, Spor Salonları, İş yerleri gibi ortak kullanım alanı gerektiren tuvalet duş gibi yerlerde kullanılmaktadır. Burada cam kullanmaktaki amaç başta hijyendir. Çünkü üzerinde hiçbir bakteriyi barındırmayan tek materyal camdır.

En Üstün Hijyen

Temizliği kolay ve pratiktir. Avrupa menşeili ürünlerde camla beraber kullanılan paslanmaz aksesuarlar 316 kalite ürünleridir. Bu kalitedeki ürünler gerekli tüm ülkelerde geçerli kalite sertifikalarına sahip ürünlerdir.

Cam Cubicle

Studio & Project Manager

Gerek dayanım gerekse hijyen anlamında tercih edilen cam cubicle sistemleri artık ülkemizde de gözde projelerin aranan ürünleri haline almaktadır. Monte ve demonte olabilen sistemler istenildiği zaman sökülüp farklı bir alanda yeniden kurulabilmektedir.

Kısa Sürede Amorti Eder

İlk yatırım maaliyetlerini kısa sürede amorti eden sistemler son kullanıcıya hem görsel olarak hemde hijyen olarak avantaj sağlamaktadır. side yapılarınız da farklı ürünler kullanarak projelerinizi sıradanlıktan çıkarıp marka değerinizi yükseltebilirsiniz.

Cam cubicle projeleriniz için firmamızdan teklif alabilirsiniz.

[email protected]