COMPACT MASA TABLASI

Tam isteğinize göre

Compact laminat zengin renk seçeneği, darbelere karsı dayanıklı ve uzun ömürlü olması,Sudan (yağmur, kar, vs ) etkilenmediği için dış mekanlardakullanılabilmesi ve hijyenik olması tercih sebeplerindendir.

İLETİŞİME GEÇİN Detaylı Bilgi

Kompakt Masa Tablaları

Kompakt Laminat masa tablaları Cafe ve Restaurant başta olmak üzere alışveriş merkezleri ve oteller gibi yoğun kullanım alanlarında tercih edilmektedir.
Özellikle dış mekana uygun olması en önemli tercih sebeplerindendir. Su,nem, güneş ışığı gibi dış koşullara uygunluğu uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
Estetik ve kaliteli malzemeye sahip olan hpl kompakt laminat plakalar düz renkler veya ahşap renk seçenekleriyle mekanınıza eşsiz güzellik katacaktır.

Kompakt masa tablaları özellikleri

Bir çok renk seçeneği ile mekandaki uyum kolayca yakalanır.

Compact laminat tezgahlar müşteri talebine istinaden standart dışı ölçülerde de üretilebilmektedir. Tezgah dikmesi, tezgah yan kapaması ve paravan tasarımları/ölçüleri de müşteri ihtiyacına veya talebine istinaden değiştirilebilmektedir. Compact laminat tezgahlarda tezgah altı veya tezgah üstü, seramik veya metal tüm lavabo seçenekleri kullanılabilmektedir

Kullanım Alanları

Cubicle adı verilen tezgahlar, günümüzde pek çok alanda etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Örnek verilmesi gerekirse, hastane lavaboları, okullar, spor salonları ve havalimanları, alışveriş merkezleri ve cafelerde, el yıkama lavabosunun çevresini kaplamaktadır. Bu tezgahlar, suya dayanıklı olduğu için uzun süre güvenle ve sağlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca mermer olmadığı için çok çeşitli renklerde de hizmet sunabiliyoruz. Dilediğiniz renkte, modelde ve ebatta ürün üretebiliyor, sizlere teslim edebiliyoruz.

Dayanıklılık

Yangın ve nem dayanıklı olarak bilinen kompakt laminat ürünlerimiz, nemden etkilenmediği gibi dış bakterilere karşı da dayanıklıdır. Bu yüzden okullarda ve hastanelerde gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Çürüme yapmadan hizmet veren ürünümüz, çok kolay temizlenerek temizlik personellerine de kolaylık sağlamaktadır. Büyük ve çok kişinin kullandığı alanlarda, en kolay temizlenen tezgah malzemesi olarak tercih edilmesi de bu yüzdendir.

Uygulama Çeşitliliği

Uygulama çeşitliliği son derece geniş olan tezgah ürünümüz, sadece tezgah yüzeyi olarak pek çok işletme tarafından tercih ediliyor. Dileyen müşterilerimiz, alt kısmını kapaklı dolap olarak da kullanıyor. Hem depolama alanı sağlanırken, lavabo altındaki giderin de görünmesi böylece engelleniyor. Renk seçeneği neredeyse sonsuz olan tezgah yüzeyimiz, ağır kimyasallara gerek kalmadan su ve sabunla da kolayca temizlenmekte ve kullanıma tekrar hazır hale gelebilmektedir.

Compact Laminat Masa

Dayanıklılığı, sudan etkilenmemesi, leke tutmaması, hijyenikliği ve birçok renk seçeneği gibi özellikleriyle fastfood restoranların, yaz bahçelerinin vazgeçilmez tercihleri arasına girmiştir.

compact-masa-tablasi-

COMPACT LAMİMAT
İsteğe göre renklendirilmiş, reçine emdirilmiş kraft kâğıtlarının ve üzerine dekor kağıdı ve koruyucu tabaka ile tek yüz kaplanması ile oluşan plakaya laminat denir. Reçine emdirilmiş kraft kâğıtlarının belirli ısı ve basınç altında preslenmesi ile oluşan plakalara kompakt laminat denir.

COMPACT LAMİMAT ÖZELLİKLERİ
Dekoratiftir.
Su, nem ve çeşitli kimyasallardan etkilenmez.
Yanmayı geçiktirici özelliği vardır.
Kir ve leke barındırmaması kolay temizlenmesini sağlar..
Darbe ve çizilmelere karşı dirençlidir.
Alan kazandırır, Kurulumu Pratiktir.
Hesaplı ve Kalitelidir.
.

COMPACT LAMİNAT KULLANIM ALANLARI
Alışveriş Merkezleri (AVM)
Oteller, Restoranlar
Ticari Mekanlar, Fabrikalar
Konutlar, Lojmanlar
Spor Salonları
Hastaneler
Okul, Askeriye, Emniyet Binaları
Hava Alanları
.