Aluminyum Kapı Kasa

Alüminyum Doğrama Kapı – Pencere Sistemleri

Alüminyum kapı ve pencere sistemleri ile üst düzey yalıtım standartları karşılanabilmektedir. Alüminyum yapısı, hava koşulları ve korozyona karşı yüksek dayanıklılıktadır. Yüksek ve düşük sıcaklıklarda mekanik özelliklerini muhafaza eder.

En önemli özellikleri ısı yalıtım, hava su sızdırmazlık derecesi, ses yalıtımının yüksek seviyede olması, ihtiyaç duyulan güneş ışığına engel olmaması, uzun ömürlü olması ve kullanımının kolay olmasıdır.

01

Aluminyum Kapı

Alüminyum kapı pencere sistemleri de alüminyum doğrama işleminden geçtikten sonra imal edildiğinden ötürü bahsettiğimiz bu dayanıklılık ve güçten nasibini alarak en uzun ömürlü kapı ve pencereler olarak karşımıza çıkar.

02

En Çok Tercih Edilen

Alüminyum kapı ve alüminyum pencere, başta apartman girişleri, dükkanlar, ofisler, iş yerleri ve balkonlar olmak üzere pek çok yaşam alanında sıklıkla kullanılmakta ve görülmektedir.

03

İsteğinize Göre Tasarlayalım

Alüminyum kapı ve pencere imalatı az önce de değindiğimiz üzere belirlenen ölçü ve metre kare boyutlarına göre belirlenir ve başlanır. Alüminyum kapı pencere imalatı sırasında tüketicinin vermiş olduğu siparişteki istekler ile birlikte kaliteden ve uzun ömürlülükten ödün vermeyecek şekilde belirlenmiş olan faktörler göz önünde bulundurulur.

Branding

Interior design

Architecture